LOŽNICE HANÁK. ZAKÁZKOVÁ VÝROBA LOŽNIC NA MÍRU. LOŽNICE NEJVYŠŠÍ KVALITY

© Hanák nábytek 2011
www.hanak-nabytek.cz

PROČ OD HANÁKA?

16 

5-ti letá záruka

Vysoká kvalita používaných materiálů a špičková povrchová úprava ložnicového nábytku. Obojí nám umožňuje poskytnout PĚTILETOU záruku na tento sortiment značky HANÁK.

Nahoru Dolů
19 

Dlouholetá tradice

HANÁK NÁBYTEK, a.s. je firma s letitou tradicí, která sahá až do 30 let minulého století. Charakteristikou výroby je téměř nulová kooperace – jsme nezávislá česká firma nevyužívající systému subdodavatelů. Veškeré technologie a výrobní procesy se snažíme zvládat v prostorách naší firmy.

Nahoru Dolů
ISO HANÁK NÁBYTEK 

CHRÁNÍME VAŠE ZDRAVÍ – 100% ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST

Priorita značky Hanák: „Vždy jen ten nejlepší materiál pro naše zákazníky“. Chceme našim zákazníkům garantovat co nejvyšší komfort v užívání našich produktů, proto věnujeme výběru materiálů obrovskou pozornost. Převážnou část našich vstupních velkoplošných materiálů, masivního dřeva i dýh tvoří prvotřídní prověřený český produkt. Pokud není k dispozici český kvalitní materiál v určitém segmentu, nakupujeme vždy jen ten nejkvalitnější dostupný zahraniční materiál s jasně prokazatelným místem původu. Jsme si vědomi toho, jak je pro Vás důležité zdravé prostředí, ve kterém žijete. Pracujeme proto pouze s materiálem, který je naprosto zdravotně nezávadný. Pro příklad – naše materiály uvolňují 5x méně formaldehydu, než připouští evropské normy. Patří tak mezi nejlepší na českém i světovém trhu.

Nahoru Dolů
21 

Certifikáty – zkušebny

Samozřejmostí jsou cestifikáty zdravotní nezávadnosti a mechanické zkoušky na kompletní sortiment interiérového nábytku vyrobeného v naší firmě. Jsme držiteli certifikátů českých zkušeben ale i certifikátů mezinárodních.

 

Nahoru Dolů
certifikat_horizontal 

RODNÝ LIST VÝROBKU

Garance původu materiálů, jejich zdravotní nezávadnost s doložitelným původem každého dílu nábytku Hanák – to je RODNÝ LIST VÝROBKU – CERTIFIKÁT KVALITY HANÁK. Tento certifikát, resp. garanci dostává každý klient, který si zakoupí nábytek HANÁK. Ke každému certifikátu je přiložen PUNC HANÁK.

Nahoru Dolů
10 

HANÁK – EKOLOGIE

Výroba nesmí nikdy zatížit životní prostředí. V oblasti životního prostředí patříme ke špičce mezi výrobci v České Republice. Snažíme se o to, aby naše výrobky byly nejen krásné a kvalitní, ale aby i jejich výroba byla velmi ohleduplná k životnímu prostředí. Investovali jsme proto nemalé finanční prostředky do špičkových technologií na odsávání, filtraci a spalování škodlivin vznikajících při výrobě.

Nahoru Dolů
5 

Nejvyšší kvalita výroby

PODSTATA KVALITY ZPRACOVÁNÍ SPOČÍVÁ V POUŽITÍ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ PRO ZPRACOVÁNÍ A VYSOKÉ ODBORNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZAMĚSTNANCŮ, KTEŘÍ VŽDY KLADOU PŘI SVÉ PRÁCI DŮRAZ NA CO NEJKVALITNĚJŠÍ FINÁLNÍ VÝROBEK.
Nábytek přímo ve zkušebně v závodech HANÁK podrobujeme mechanickým zátěžovým testům a to i v extémních podmínkách. Na základě těchto poznatků neustále inovujeme výrobní procesy a zdokonalujeme naše výrobky.

Nahoru Dolů
23 

DESIGN CENTRUM HANÁK

DESIGN A KVALITA GENERACÍM. Víme, že design je základní podmínkou dlouhodobé úspěšnosti každé firmy. Nechceme pouze sledovat trendy v oblasti nábytku, ale snažíme se vytvářet náš vlastní styl, být vepředu a spoluurčovat směr. Design Centrum společnosti HANÁK NÁBYTEK, a.s. to jsou především lidé. Za každým novým kusem nábytku stojí tým špičkových designérů a marketingových odborníků. Ti zde neustále vyvíjejí nové nábytkové řady, vybírají materiály a výrobní postupy pro nábytek, který bude v budoucnu zdobit interiéry našich zákazníků. Na práci Design Centra navazuje příprava výroby, technologické a konstrukční oddělení, kde se návrhy designérů rozpracovávají a detailně připravují pro výrobu. Od roku 2004 si Design Centrum získalo renomé nejen mezi naší klientelou, ale i mezi odbornou veřejností. Zahraniční návštěvníci nám pravidelně potvrzují, že naše Design Centrum a jeho zaměstnanci stojí na špici současné světové nábytkářské produkce.

Nahoru Dolů
_TAL1240 

INTERIER CONCEPT HANÁK

Jeden domov – jedna značka. V duchu této filozofie si u nás můžete vybrat nejen nábytek do kuchyně, ale i do obývacího pokoje nebo právě ložnice či šatny. Navštivte některé z našich studií a přesvěčte se na vlastní oči. Už od pradávna lidé vědí, že celek je víc než pouhý souhrn jeho částí.

Nahoru Dolů
kvalita Hanák 

VYSOKÁ ŘEMESLNÁ ZRUČNOST

Jsme pyšní na to, že patříme do skupiny výrobců zcela nezávislých na nadnárodních korporacích. Nastoupili jsme cestu úplné soběstačnosti s téměř nulovou kooperací. Postupně investujeme velké finanční částky do nákupu strojů, zavádění technologií a školení zaměstnanců s jediným cílem – absolutní spokojeností našich zákazníků.

Nahoru Dolů